IX Niedziela Zwykła

1.     Przeżywamy dziś IX Niedzielę Zwykłą, w oktawie Bożego Ciała. Po sumie procesja eucharystyczna, po południu o godz. 14.45 nabożeństwo czerwcowe i Msza Święta.

2.     W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00, błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie wianków, ziół i kwiatów.

3.     W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezus. Można w tym dniu uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia Sercu Jezusa. Uroczystość ta znosi post piątkowy. Z posługą do chorych udam się od godz. 8.00.

4.     Dziękuję serdecznie za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało rodzinom: Iwony i Marcina Wójtowicz, Bożeny i Roberta Wójtowicz, Marty i Kamila Snopek oraz Brygidy i Piotra Pasek. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Bąk, Wojdyło, Łos i Sobieraj. Do sprzątania proszę rodziny: Bator, Skowron i Chmura. Bóg zapłać za ofiary na hospicja. Bóg zapłać również za ofiary w ostatnią niedzielę w wysokości 3000 zł.

5.     Rodzice dzieci oddziałów przedszkolnych, wychowawczynie, dyrektor szkoły zapraszają wszystkich przedszkolaków i uczniów wraz z rodzicami i dziadkami na przedstawienie niespodziankę z okazji Dnia Dziecka w dniu 3 czerwca o godzinie 16.30. Więcej informacji o tym dniu umieszczone jest na stronie szkoły.